MIEJSCA NA PODIUM MŁODYCH LEKKOATLETÓW

Z dwoma medalami z zawodów lekkoatletycznych wróciły nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców. Tym razem w trójboju, który skupił uczniów szkół podstawowych z roczników 2012-2013.
W zawodach miejskich uczestniczyło 13 szkół. Po zaciętej rywalizacji w klasyfikacji drużynowej nasi chłopcy zgromadzili w trzech konkurencjach (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową) największą ilość punktów i tym samym wywalczyli złote medale.
Natomiast dziewczęta do ostatniej konkurencji dzielnie walczyły o miejsce na podium. Ostatecznie uplasowały się na trzeciej pozycji i pełni radości odebrały brązowe medale.
Podczas zawodów prowadzona była też klasyfikacja indywidualna. Miłą niespodziankę sprawiła nam Maja Misiewicz, która zgromadziła 178 punktów i zajęła trzecie miejsce.
Złote medale: Igor Brodziak, Mateusz Cuprych, Mikołaj Pacholski, Szymon Tazuszel.
Brązowe medale: Lena Cacko, Lena Mackiewicz, Maja Misiewicz, Julia Pitszelis.