VI Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa „Czwartków Lekkoatletycznych”

W dniu 6.12.2021 r. w Spale na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich odbyły się VI Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa „Czwartków Lekkoatletycznych”. W zawodach wystąpili także trzej reprezentanci naszej szkoły. Najlepszy wynik spośród elblążan uzyskał uczeń kl. 7a Błażej Bąk. Na dystansie 1000 m uzyskał czas 3:13.00 sek. i zajął bardzo dobre 5 miejsce. Jego kolega z klasy Jakub Zieliński, ten sam dystans przebiegł w czasie 3:37.56 sek. i został sklasyfikowany na 12 miejscu. Natomiast Ksawery Dzik z klasy 5b, w biegu na 300 m uzyskał czas 52.07 sek. i zajął 13 miejsce.Chłopcy, z rąk medalisty olimpijskiego Mariana Woronina, otrzymali okolicznościowe medale, a występ w krajowych zawodach był dla nich kolejnym,  cennym doświadczeniem. GRATULACJE !