Szkoła Promująca Zdrowie

Definicja Szkoły Promującej Zdrowie

Standardy szkoły promującej zdrowie

Elbląski Dzień Bez Samochodu – festyn jesienny W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, w sobotę (21 września), podczas Elbląskiego Dnia Bez Samochodu, pod patronatem Prezydenta Elbląga odbył się przejazd rowerowy i festyn. Elbląski rowerzyści przejechali ulicami naszego miasta, a następnie przyjechali na dziedziniec i boisko naszej szkoły. Tam już odbywał się jesienny festyn, podczas którego można było spróbować przejechać się na e-hulajnogach, pomalować na strechtu, rysować kredą. W sali sportowej uczestnicy grali w siatkówkę, biegali po torze przeszkód. Na dziedzińcu można było także skorzystać z symulatora zderzeń i symulatora dachowania – to dla dorosłych, natomiast dla najmłodszych były bańki, malowanie twarzy oraz zajęcia na stepach. Dla zgłodniałych był przygotowany kącik z pysznymi ciastami, goframi, kawą, herbatą a także grill oraz popcorn. Zabawa wszystkim minęła w cudownej atmosferze.

Mamy awans! – Dzisiaj 24.10.2018 mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych drużyna trenerów Tomasza Wierciocha i Adama Albertowicza zajęła I miejsce i awansowała do finałów wojewódzkich. Gratulujemy!

Savoir vivre na świetlicy– W naszej świetlicy wszystkiego się nauczysz! Mistrzowie dobrych manier pozdrawiają!

Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”- Biorąc udział w kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”, na lekcjach wychowania fizycznego kształtujemy postawy społeczne oparte na otwartości, tolerancji, empatii oraz próbujemy wczuć się w sytuację osób niepełnosprawnych wzrokowo.

Certyfikat WMZPN- Dziś 29.10.2018 w siedzibie WMZPN odbyło się wręczenie certyfikatów szkołom uczestniczącym w programie „Piłka Nożna w Szkole” pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Certyfikaty otrzymało 30 szkół z województwa warmińsko-mazurskiego. Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej „Piłka nożna w szkole” przyznawany jest wyróżniającym się szkołom i placówkom oświatowym prowadzącym zajęcia sportowe z uczniami w zakresie piłki nożnej.

Judo in School- Judo in School to jeden z projektów sportowych, które realizowane są w SSP3.

Spotkanie z Mistrzem- Przypominamy o spotkaniu z mistrzem Jackiem Wszołą w środę 07.11.2018 o godzinie 16.30. Zapraszamy wszystkich chętnych poćwiczyć i na spotkanie.

Akcja z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości- „Sto kartek na stulecie – I’m proud to be Polish” to nazwa akcji, w której wzięliśmy udział, aby uczcić stulecie Niepodległej. Jako dumni Polacy wysłaliśmy 100 kartek do różnych szkół w Polsce i tyle samo otrzymaliśmy.

Szkoła do hymnu!- Jutro o godzinie 11.11. Przypominamy!

Turniej Niepodległości- Gratulujemy i zapraszamy za rok!

Ludzie z pasją”- Rozpoczęliśmy cykl świetlicowych spotkań pod hasłem „Ludzie z pasją”. O swoich zainteresowaniach i pracy w Wojsku Polskim opowiedział nam kapitan Łukasz Gniazdowski z pułku wsparcia dowodzenia.

Spotkania z przedszkolakami- Dzisiaj przedszkolaki z Przedszkola Kubuś Puchatek razem z Panią Asią szukały odpowiedzi na pytanie: dlaczego ciała się elektryzują?

Pamiętamy o śniadaniu- Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dziś w świetlicy szkolnej przygotowaliśmy gorące kanapki. Były pyszne!

Świetni nie tylko w sporcie- Dziś Antek i Marcel z klasy czwartej zajęli III miejsce w konkursie przyrodniczym. Gratulujemy!

Spotkanie z Mistrzem- Dzisiaj 04.12.2018 mistrz Europy i mistrz świata juniorów Marcin Prus spotkał się z uczniami naszej szkoły. Zmotywował nas do dalszej pracy. Dziękujemy!

Mamy certyfikat- Dziękujemy i działamy dalej!

Zajęcia dla seniorów- Od września 2018 roku prowadzimy zajęcia sportowe nie tylko dla dzieci i młodzieży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom społecznym, prowadzimy także zajęcia sportowe dla seniorów. Są to zajęcia nieodpłatne, zaangażowana w nie jest stała grupa uczestników. Ruch, aktywność fizyczna i świadomość własnego ciała to zdrowie w każdym wieku.

Lubimy ludzi, lubimy pomagać- Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki!

Wyjazd na mecz- Kibicowanie na meczu Lechia Gdańsk – Legia Warszawa to niezapomniane przeżycie dla fanów piłki nożnej.

Coraz bliżej Święta- Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas. Społeczność naszej szkoły w tym „gorącym” okresie nie próżnuje. Przygotowujemy świąteczny teledysk, a na dzisiejszych warsztatach – kiermasz.

Konkurs dla przedszkolaków- Przedstawiamy Wam prace laureatów konkursu plastycznego dla najmłodszych „Mój przyjaciel pies”.

II miejsce w piłce ręcznej- Dnia 14.12.2018 w SP 9 odbył się Turniej Rejonowy Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej (rocznik 2003-2005). Po zaciętej walce chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce.

Puchar dla Ksawerego- Z dumą informujemy, że Ksawery Kierwiak z klasy Ia zwyciężył w grze pojedynczej Turnieju Tenisa w Toruniu. Gratulacje!

Spotkanie z Amazonkami- Dnia 06.01.2019 odbyło się spotkanie profilaktyczne z przedstawicielkami Elbląskiego Stowarzyszenia „Amazonki” zorganizowane dla starszych dziewcząt naszej szkoły. Nie bójmy się badać!

Pomaganie jest dziecinnie proste- Zapraszamy na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy o 11.00. Będzie się działo!

Zajęcia taneczne- Koncerty, imprezy się skończyły. Wracamy do ciężkiej pracy na zajęciach.

Resuscytacja nasza wspólna akcja- Dzisiaj 18.01.2019 pielęgniarka szkolna Pani Halina Nowik przeprowadziła zajęcia teoretyczne i praktyczne z resuscytacji krążeniowo-oddechowej dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

II miejsce w konkursie- W II Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Elbląg uczeń klasy 2a Jakub Cybulski zajął II miejsce. Gratulacje!

Dlaczego warto uprawiać sport?- Przedstawiamy 50 powodów, na pewno jest ich więcej!

Szkolenie trenerów- „Wykorzystywanie europejskich systemów szkolenia piłkarskiego w polskiej praktyce treningowej” to temat szkolenia w Gdańsku, na którym byli nasi trenerzy Adam Albertowicz i Tomasz Wiercioch.

Spotkanie z policjantem- „Bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły” to temat spotkania uczniów klas IVa i IVb z policjantem, które odbyło się w świetlicy szkolnej.

Kolejny certyfikat- Chcemy być najlepsi w nauczaniu i sporcie!

Spotkanie z fizjoterapeutą- W dniu 13.02.2018 uczniowie klas IVa i IVb odbyli spotkanie z fizjoterapeutą Panem Krzysztofem Garczarczykiem. Profesjonalnie przeprowadzony wykład i pokaz był bardzo ciekawy.

Hazard? Nie, dziękuję!- „Hazard? Nie, dziękuję!” to kampania informacyjno-edukacyjna, w ramach której funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego zapoznali starszych uczniów naszej szkoły z zagrożeniami, jakie niesie hazard. Bądźmy świadomi, bo, niestety, ryzyko uzależnienia wzrasta wśród dzieci i młodzieży.

Od rana w świetlicy praca wre! Nasz kolega z drugiej klasy Konrad przyniósł przepyszne jabłuszka. Wszyscy pięknie obierali i kroili, a następnie gotowali. Mniam! Ale to było pyszne.

3 miejsce na turnieju Energa Cup w Iławie zajęła drużyna prowadzona przez Adama Albertowicza. Gratulujemy chłopakom i trenerowi!

10 maja odwiedziliśmy naszych elbląskich żołnierzy. Pokazywali nam sprzęt wojskowy i zaopatrzenie. Festyn Służb Mundurowych bardzo nam się podobał.

W środę (16 maja) odwiedziła nas aspirant Agnieszka Kudosz – policjant z Wydziału Ruchu Drogowego. Opowiadała o bezpieczeństwie na drogach. Jak podkreślała pani aspirant, każdy z nas bez względu na to czy jest kierowcą, pieszym, czy porusza się na rowerze lub rolkach jest on równoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego i że każdy z nas jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo nie tylko własne, ale również pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Na stażu trenerskim w Akademii Jagiellonii Białystok przebywali nasi trenerzy: Tomasz Wiercioch i Adam Albertowicz. Brali udział w treningach różnych grup wiekowych, konferencji szkoleniowej oraz meczu Ekstraklasy Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa.

Rowerowy Maj za nami! Ależ to był świetny czas. Zachęcamy żeby nie tylko w maju poruszać się na rowerze czy hulajnodze, ale także przez większość roku szkolnego

Na zajęciach u fizjoterapeuty byliśmy (3 czerwca) i dużo z nich się nauczyliśmy. Już wiemy jak zbudowany jest człowiek i jak należy prawidłowo siedzieć. O kręgosłupy nasze dbamy. Wszystkich do tego ogromnie zachęcamy.

Festyn Rodzinny w naszej szkole (6 czerwca) – w tym dniu uczniowie naszej szkoły wspólnie z dyrekcją, nauczycielami przygotowali sporo atrakcji. Były tory przeszkód, wyścigi na wesoło, dmuchane zamki, grill i coś na słodko. Kącik artystyczny, gdzie dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi. Pod okiem panów policjantów przeprowadzony był także egzamin na kartę rowerową. Odwiedził nas magik, oczarowując nas wspaniałymi sztuczkami, puszczane były bańki mydlane. Urządziliśmy też kącik małego ogrodnika, gdzie uczniowie w przyszkolnej rabatce mogli posadzić kolorowe skalniaki. Pogoda na szczęście dopisała i na czas zabawy było ciepło i przyjemnie.

Odwiedził nas dziś (9 czerwca) niesamowity gość. Bartosz Białkowski – reprezentant Polski w piłce nożnej. Ogrom emocji, autografów i setki pytań. Nie zapomnimy tego spotkania.

Pierwszy szkolny Camp piłkarski w Sztutowie. Powodzenia chłopaki!

Kolejny cudowny gość w SSP3! 11 czerwca odwiedził nas mistrz – Robert Karaś. Dziękujemy serdecznie za tak owocne spotkanie. To był rewelacyjny czas.

Mistrzowie województwa- Mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii U15 jest nasze! Jest moc!

Rowerem po zdrowie- To już ostatni event w roku szkolnym 2018/2019, który organizujemy. Od juniora do seniora zapraszamy!

Gala Olimpijczyk 2019-To był cudowny rok szkolny!

Turniej piłki nożnej-Olimpia Elbląg 2012 na prestiżowym turnieju w Pelplinie zajęła II miejsce. Wśród zawodników uczniowie klasy 1A prowadzeni przez trenera Tomasz Wierciocha. Gratulacje!

Szkoła Demokracji-Samorządność uczniowska wzmocniona, a nasza roczna praca sukcesem zwieńczona. Jesteśmy wśród 50 szkół w Polsce – laureatów programu Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zdobycie certyfikatu oznacza, że tworzymy szkołę otwartą, umacniającą poczucie wpływu uczniów na to, co się w niej dzieje.

Sport to zdrowie – edukacja wczesnoszkolna na rolkach-Nie jest łatwo, ale trening czyni mistrza.

Sport to zdrowie – rozgrzewka-Zanim dzień zaczniemy, wzorcowo się w świetlicy rozgrzejemy.

II edycja „Czytających korytarzy”-Wiemy już, że czytanie to wielki początek przygody. Zapraszamy w każdy piątek.

Elbląski Dzień Bez Samochodu-Zapraszamy!

Sport to zdrowie – pływanie-Klasy 1B i 1C uczestniczyły dzisiaj w pierwszej lekcji pływania z programu „Umiem pływać”.

Zdrowo jem-Klasa 2A przygotowała dziś pyszną i zdrową sałatkę owocową.

Czytanie jest super-Rozpoczęliśmy projekt „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”.

Zdrowo jem-Dziś w świetlicy szkolnej przyrządzaliśmy pyszny i zdrowy mus jabłkowy.

Trening czyni mistrza-Od września 2019 roku w naszej szkole działają Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Utalentowana młodzież z naszego miasta ma szansę, aby szlifować swoje umiejętności w profesjonalnych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Nie marnujmy żywności-Dzisiaj 16.10.2019 klasa 4A brała udział w przemarszu pod hasłem: „Ratujmy planetę – nie marnujmy!” w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Żywności.

Akcja resuscytacja-Dzisiaj 16.10.2019 po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Wydarzenie to organizowane jest w ramach obchodów „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca” od 2013 roku.

Wyjazd na mecz-Pozdrawiamy z meczu Polska – USA na turnieju Development Cup U-15 w Malborku.

Sport to zdrowie – łyżwy-Pierwsza lekcja łyżew w klasie 1C.

Maluchy ratują życie-Ćwiczymy udzielanie pierwszej pomocy w świetlicy szkolnej.

Mamy złoto-Dzisiaj 05.11.2019 rozegrano Finały Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii „czwórek” chłopców w mini piłce siatkowej. Nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni.

Spotkanie z pracownikami schroniska dla zwierząt-Dzisiaj 06.11.2019 w naszej szkole odbyło się spotkanie z paniami z elbląskiego schroniska dla zwierząt. Było ono finałem miesiąca dobroci dla zwierząt, podczas którego zbieraliśmy karmę dla schroniska. Spotkanie wywołało duże emocje i wiele refleksji.

Szkolenie w Nidzicy-Dzisiaj 07.11.2019 szkoliliśmy się w Nidzicy w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Jesteśmy gotowi do działania!

Kiedy wody nie brakuje, mózg dobrze pracuje-Jak dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość wody? Gdzie jest najwięcej wody-w cytrynie, jabłku czy liściu aloesu? Jaki procent wody zawiera ciało dziecka, dorosłego i osoby starszej? Na takie pytania szukały odpowiedzi uczennice klasy 5C podczas zajęć w świetlicy.

Turniej Niepodległości 2019-W tegorocznej edycji turnieju zajęliśmy I i III miejsce.

My sportowcy zdrowy styl życia promujemy i proste przepisy testujemy-Dzisiaj 13.11.2019 uczniowie klasy 3A upiekli zdrowy, pyszny chleb wieloziarnisty.

Nasze złotka-Nasze „czwóreczki” pokonały dzisiaj cztery szkoły podstawowe i zostały mistrzyniami Elbląga.

Działamy i pomagamy-Szkolne Koło Wolontariatu przygotowuje się do akcji „Historia misia – nie bij mnie, kochaj mnie”.

Zdrowie w porcji”-Już wiemy, jak wyznaczyć prawidłową porcję poszczególnych produktów spożywczych i dlaczego ważne jest spożywanie prawidłowych porcji. Dzisiaj klasa 4A pracowała na zajęciach z wychowawcą nad sporządzeniem jadłospisu drugiego śniadania.

Kiermasz Świąteczny-Zapraszamy całą społeczność szkolną i lokalną na nasz kiermasz. Program obejmuje kawiarenkę, część artystyczną i sportową i wiele innych atrakcji.

Świąteczna zbiórka żywności-Dziś od rana nasi wolontariusze biorą udział w zbiórce żywności. Robiąc zakupy, pamiętajmy o wsparciu dla podopiecznych Banku Żywności.

Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!-Już po raz kolejny bierzemy udział w tej pożytecznej akcji.

Trenerzy na szkoleniu-W dniach 3-4 grudnia w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale odbywała się coroczna kursokonferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Naszą szkołę reprezentowało i jednocześnie podwyższało swoje kwalifikacje troje trenerów prowadzących klasy sportowe o profilu piłki siatkowej dziewcząt i chłopców: Aleksandra Pietrulewicz, Piotr Kowal i Wojciech Samulewski oraz trener akademii dziecięcej Regina Jurczak. Już wkrótce nasi uczniowie doświadczą nowej wiedzy.

Turniej mikołajkowy-12 grudnia 2019 roku na hali sportowo-widowiskowej MOSiR Siatkarski Ośrodek Szkolny przy SSP3 zorganizował turniej mikołajkowy dla najmłodszych adeptów siatkówki. Graliśmy, bawiliśmy się, poznawaliśmy, a wszystko to dzięki siatkówce.

Kolejne szkolenie naszych nauczycieli-18 grudnia nauczyciele wychowania fizycznego uczestniczyli w szkoleniu „Zapobieganie kontuzji na lekcjach wychowania fizycznego – ćwiczenia głębokich partii mięśni.”

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy-Czekamy na Was w niedzielę!

Lubimy pomagać-Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Kasprzaka w Elblągu.

Spotkania z Mistrzem-10 lutego naszą szkołę odwiedził Marcin Prus wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant kraju oraz ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Tak znakomitego gościa udało się zaprosić do Elbląga dzięki współpracy naszej szkoły z PZPS. Nasi siatkarze i siatkarki oraz zaproszeni goście mogli wysłuchać interesującego wykładu.

Spotkanie z Mistrzynią-Dzisiaj 28 lutego nasza szkoła jako współorganizator brała udział w spotkaniu z Olimpijką Panią Heleną Pilejczyk oraz trenerem Romanem Rycke. W spotkaniu brały udział wszystkie elbląskie szkoły.

Segregujmy odpady!-Klasa 4A wie, jak nazywa się tworzywo, z którego wykonany jest odpad; umie segregować odpady do odpowiednich pojemników i wskazać te niebezpieczne. Wie także, że działalność człowieka ma określony wpływ na środowisko naturalne.

Drzwi otwarte- „Do mistrzostwa przez Madagaskar” to hasło, pod którym odbywał się w naszej szkole dzień otwarty. W środę 4 marca 2020 roku z przyjemnością gościliśmy dzieci i rodziców, którzy, mamy nadzieję, od września wzbogacą grono naszej społeczności szkolnej. Wszyscy chętni mogli obejrzeć budynek szkoły, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz wziąć udział w zajęciach (warsztaty „Mały naukowiec”, zajęcia językowe „Halo kids” i „Hola niňos”, zajęcia plastyczne i historyczne). Na przybyłych gości czekała moc atrakcji. W nawiązaniu do sportowego charakteru szkoły nasi uczniowie zaprezentowali się w zajęciach sportowych (judo, żonglerka, pokaz jazdy na rolkach, pokaz tańca). Mali goście mieli także możliwość spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych. Wierzymy, że oferowane przez nas atrakcje były nie tylko wspaniałą zabawą, ale także inspiracją do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań. Dzieci mogły choć przez chwilę poczuć wyjątkową atmosferę panującą w szkole, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.

Tancerze – zobaczcie jak rozciągają się w domach nasi tancerze z grupy zaawansowanej. Brawa dla nich

Trenujemy w domu – Taki czas nas spotkał w marcu ale my się nie dajemy i treningi w domu prezentujemy!

Gotujemy i pieczemy – kwarantanna to nie czas nudy! My za gotowanie się bierzemy i pysznościami z rodzinką się dzielimy.

Kulinarne eksperymenty – w domu siedziby, więc dużo czasu mamy. Zapraszamy wszystkich do kulinarnej nauki i zabawy. Wiesz już jak rośliny rosną? My wiemy! Matematykę też w kuchni stosujemy.

Ósmoklasiści – klasa 8 trenuje i bardzo dobrze się z tym czuje!

Elbląskie Święto Sportu które pierwotnie miało odbyć się w marcu z powodu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju nie doszło do skutku , jednak sportowe zmagania i sukcesy które osiągali nasi wspaniali atleci i trenerzy w 2019 nie mogły przejść bez echa ?
Dziś opublikowane zostały listy osób wyróżnionych i nagrodzonych przez Prezydenta Miasta Elbląga Pana Witolda Wróblewskiego.
Z olbrzymią radością spieszymy z informacją oraz gratulacjami dla naszego wspaniałego kolegi , autorytetu dla młodzieży , kapitalnego pedagoga a przede wszystkim cudownego człowieka Pana Jacka Licznerskiego trenera MKS Truso Elbląg który od lat zaraża pasją do sportu w murach Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Oskara Woźnego ucznia klasy 8a , kapitana zespoły IKS Atak w kategorii młodzik w piłce siatkowej oraz złotego medalistę Mistrzostw Polski w piłce siatkowej na siedząco ! Składamy również olbrzymie gratulacje dla całej elbląskiej sportowej rodziny ! Trzymajmy się razem , dbajmy o siebie i bądźmy dla siebie wsparciem nie tylko teraz ale w każdej sytuacji !

Pływaczki – poznajecie nasze dziewczyny? Razem z trenerką Anią dają czadu!!!

Kwarantanna trwa, a nasi trenerzy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych nie próżnują. Od dzisiaj (16 kwietnia 2020) zaczęli cykl spotkań online prowadzonych przez Bartosza Groffika, Vice prezesa Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego oraz koordynator przygotowania motorycznego w PZPS. Trenerom zostaną przedstawione założenia jednostek treningowych online w odniesieniu do aktualnych obostrzeń i możliwości w kontekście kształtowania i doskonalenia motorycznego. Jutro natomiast odbędzie się webinar z zakresu treningu mentalnego pt. „Budowanie relacji trener – zawodnik/zawodniczka w okresie kwarantanny”. Podczas spotkania dowiemy się jak skutecznie komunikować się z zespołem, w jaki sposób motywować do indywidualnej, świadomej pracy swoich podopiecznych oraz jak przetrwać ten szczególny czas w zdrowiu fizycznym i psychicznym. Do zobaczenia.

Dzień Ziemi – o planetę naszą dbamy i bardzo mocno ją kochamy, pracę przedstawiamy i was również zachęcamy. Śmieci mogą być dobrze wykorzystane, patrzcie co my zrobiłyśmy jakie świetne pomysły miałyśmy?? Światowy Dzień Ziemi mamy i 365 dni w roku o nim pamiętamy

Drużyna Energii – Udało się!Zakwalifikowaliśmy się do najlepszej 100 szkół i weźmiemy udział w III edycji konkursu Drużyna Energii

Już trenujemy! – 15 maja Chłopcy z piłkarskiej klasy 1A pod patronatem Olimpia Elbląg wznowili treningi. Powodzenia chłopaki!

złoty medal- Zdecydowana większość zawodników to uczniowie SSP3 ( Oskar Woźny – złoty medal, Dawid Mroczek – brąz , Paweł Zaton – 4 miejsce – wszyscy z awansem do Półfinałów Mistrzostw Polski. brawo !

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Skip to content